STŘÍHÁNÍ

TABULOVÉ NŮŽKY

Hlavní funkcí tabulových nůžek je dělení různých typů tabulových materiálů z oceli, nerezu, hliníku, mědi, kartonu. a pod. Správný výběr nůžek závisí na tom, co potřebuje zákazník vyrábět, v jakých množstvích je plánována produkce, s jakými tloušťkami a délkami potřebuje zákazník pracovat a jaký materiál bude použit. Na základě těchto informací můžeme začít s výběrem vhodného stroje z řady ručních, motorických nebo hydraulických tabulových nůžek. Z našeho výrobního programu typových nůžek nabízíme:

TABULKA PRO VÝBĚR VHODNÝCH NŮŽEK:

Tloušťka
plechu ocel 400N/mm2
Pracovní délka
650 mm 1000 mm 1250 mm 1500 mm 2000 mm 2500 mm 3000 mm 4000 mm 4500 mm
1,00 mm   TSTS M TGSTGSP     TPS TPSMLS
   
1,25 mm TSTS M   TLS   TPS        
1,50 mm   TLS TPS TPS   MLS   MPS TKS
2,00 mm             MPS MPSH  
2,25 mm   TLS              
2,50 mm       MLS MLS MPS   TKS  
3,00 mm     MLS   MPS   MPSH    
3,50 mm       MPS          
4,00 mm     MPS MPSH MPSH MPSH TKS    
4,50 mm     MPSH     TKS      
5,00 mm         TKS        
6,00 mm     TKS TKS          
6,00 – 20,00
mm
         THS THS THS THS  

 

Hydraulické nůžkyHydraulické nůžky   Motorické nůžkyMotorické nůžky   Ruční nůžkyRuční nůžky

HYDRAULICKÉ A MOTORICKÉ TABULOVÉ NŮŽKY

Motorické tabulové nůžky jsou řešeny jako gilotinové nůžky se stolem na uložení stříhaného materiálu. Pohon je tvořen elektromotorem ve spojení s převodovým mechanismem, který přímo pohání střižný nosík. Přidržování plechu při stříhání zabezpečuje přítlačný systém který je řešen tak aby nedošlo k poškození plechu. Bohaté standardní a speciální vybavení umožňuje dodat optimální tabulové nůžky pro konkrétní aplikaci s možností doplňování během používání. Motorické tabuľvé nůžky se vyrábějí do délky 4m a maximální tloušťky 5 mm.

Hydraulické tabulové nůžky řadíme k naśim nejvýkonnější zařízení, která umožňují stříhat plechy až do tloušťky 20mm a délky 4m. Uplatňují se v malosériové nebo sériové výrobě. NC řídící systém umožňuje řídit zadní doraz, nastavit vhodný řezný úhel a mezeru mezi noži.

RUČNÍ TABULOVÉ NŮŽKY

Ruční nůžky mají kapacitu stříhání plechů do max. tloušťky 2,25mm a délky 3m. Střižní síla se u nich vyvozuje ručně přes pákový převod nebo nohou. Jsou vhodné pro kusovou výrobu v klempířských dílnách a servsnych centrech. Jejich popis a technické údaje jsou uvedeny v samostatném katalogu.
POLOŽKY ESHOPU

SPECIÁLNÍ VYBAVENÍ STŘÍHÁNÍ